www.dudek-konstrukcje.com
Antresole, podesty, konstrukcje stalowe Odbojnice, zabezpieczenia magazynowe, BHP Boksy i wygrodzenia specjalne Ogrodzenia i bramy przemysłowe Plandeki, namioty i zabudowa tymczasowa Utrzymanie ruchu, czyszczenie instalacji przemysłowych Taśmociągi, przenośniki taśmowe Kurtyny PCV Pawilony handlowe i zabudowa lekka

Antresole, podesty,
konstrukcje stalowe

Umieszczone poniżej zdjęcia przedstawiają projekty konstrukcji stalowych spośrod wielu zrealizowanych przez nas w ciągu ostatnich lat.

Najważniejszym założeniem naszych usług z dziedziny konstrukcji jest odpowiednia optymalizacja, zabezpieczenia, a także usprawnienie procesu produkcyjnego i całej infrastruktury firm. Dzięki naszej wiedzy, ogromnemu doświadczeniu oraz rosnącym wymaganiom naszych Klientów, konstrukcje wykonane przez nas są często kluczowym elementem, który wzmacnia bezpieczeństwo pracowników i sprawność produkcji na terenie danego zakładu.

Wśród naszych produktów znajdują się m.in. antresole i solidne podesty robocze, zazwyczaj powstające na bazie indywidualnych, autorskich projektów. Produkcja obywa się również zgodnie z dostarczoną dokumentacją i wymogami odbiorcy. Możemy Państwu zagwarantować pełen profesjonalizm i pomoc w zakresie wyboru optymalnej konstrukcji oraz najwyższe zaangażowanie i precyzję w fazie projektowania, produkcji i montażu.

Nasze antresole, podesty robocze i inne konstrukcje są zgodne zarówno z polskimi, jak i międzynarodowymi normami dotyczącymi standardu produkcji odnośnych towarów.

Firma Dudek | Certyfikaty i Referencje | Konsorcjum KEBE | Formularz i dane kontaktowe | Mapa nawigacyjna