www.dudek-konstrukcje.com
Antresole, podesty, konstrukcje stalowe Odbojnice, zabezpieczenia magazynowe, BHP Boksy i wygrodzenia specjalne Ogrodzenia i bramy przemysłowe Plandeki, namioty i zabudowa tymczasowa Utrzymanie ruchu, czyszczenie instalacji przemysłowych Taśmociągi, przenośniki taśmowe Kurtyny PCV Pawilony handlowe i zabudowa lekka

odbojnice przemysłowe, zabezpieczenia magazynowe

Umieszczone poniżej zdjęcia przedstawiają projekty odbojnic i zabezpieczeń spośrod wielu zrealizowanych przez nas w ciągu ostatnich lat.

Odbojnice stalowe to niezwykle skuteczne zabezpieczenie dla ciągów komunikacyjnych, jak również różnego rodzaju maszyn, bram, tablic rozdzielczych, czy infrastruktury magazynowej lub przeciwpożarowej. Świetnie sprawdzają się w miejscach, które są szczególnie narażone na uszkodzenia spowodowane przez ruch transportu w danym zakładzie. Odbojnice wykonane są z konstrukcyjnych rur stalowych 60,3mm x 2,9mm, które dodatkowo posiadają wzmocnienie poprzeczne z rur o mniejszym przekroju. Możliwe jest również wykorzystanie blach ograniczających lub podpór bocznych.

Dzięki odpowiednio dobranym materiałom konstrukcja może zwiększyć swoją wytrzymałość na liczne uderzenia nawet o 50% w stosunku do produktów oferowanych przez konkurencję. Aktualnie w naszym asortymencie znajdują się odbojnice stalowe w 8 standardowych modelach, jednak na specjalne życzenie i wymogi naszych Klientów wykonujemy odbojnice przemysłowe dowolnego typu. Co ważne, gwarantujemy, że poszczególne elementy ogrodzenia są w całości zabezpieczone przed korozją. Wykorzystujemy do tego cynkowanie ogniowe lub malowanie proszkowe wg DIN 4844.

Nasi dotychczasowi Klienci łącznie zaoszczędzili już ponad 3 mln Euro!*

* Kwota została obliczona na podstawie badań przeprowadzonych na Klientach, którzy zakupili nasze odbojnice na przestrzeni lat 2006-09. Zawierają się w niej między innymi przewidywane, ale nie poniesione koszty związane z naprawami, przerwami w produkcji oraz innymi negatywnymi czynnikami, które mogły spowodować straty. Przebadane firmy wystawiły dla nas referencje.

Firma Dudek | Certyfikaty i Referencje | Konsorcjum KEBE | Formularz i dane kontaktowe | Mapa nawigacyjna