www.dudek-konstrukcje.com
Antresole, podesty, konstrukcje stalowe Odbojnice, zabezpieczenia magazynowe, BHP Boksy i wygrodzenia specjalne Ogrodzenia i bramy przemysłowe Plandeki, namioty i zabudowa tymczasowa Utrzymanie ruchu, czyszczenie instalacji przemysłowych Taśmociągi, przenośniki taśmowe Kurtyny PCV Pawilony handlowe i zabudowa lekka
FIRMA
DUDEK
Firma DudekFirma Dudek - Konstrukcje Stalowe istnieje od 1982 roku. Na przestrzeni tych lat zyskaliśmy duże doświadcznie oraz szerokie grono zadowolonych klientów. Wraz ze zwiększaniem mocy produkcyjnych, poszerzyliśmy działalność o produkty dla przemysłu w dziedzinie zabezpieczeń obiektów, zabezpieczeń składowania komunikacji i wewnątrzzakładowej, infrastruktury pomocniczej w procesach produkcyjnych, organizacji wydziałów pod względem zabezpieczeń i BHP. Niezmiennie od lat dbamy o jakość i funkcjonalność naszych produktów.

Zajmujemy się szeroko rozumianą obsługą firm w zakresie projekowania, produkcji, montażu i serwisu infrastruktury obiektów przemysłowych tj.: Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy, że jesteśmy solidnym partnerem, godnym Państwa zaufania.
Firma Dudek | Certyfikaty i Referencje | Konsorcjum KEBE | Formularz i dane kontaktowe | Mapa nawigacyjna